Ücretsiz Nota Kağıdı

21 May 2009 - 13:57 | yazdı | 1 yorum | Online Servisler // Sizin İçin Seçtiklerimiz

Müzisyenlerin ya da müzik dersi alanların oldukça işine yarayacak bu site, belirlediğiniz şekilde ücretsiz ve boş nota kağıdı çıktısı almanızı sağlıyor.

 
 

Ücretsiz Nota KağıdıAçıkçası müzisyen ya da müzik dersi alan biri değilim, ancak bu siteyi ilk gördüğümde ortaokuldaki müzik dersleri aklıma geldi. Sol anahtarı çizmek için, alttan ikinci çizgiden başlanırdı. Müziği çok seviyorum, ama “yapma” konusunda yeteneğim olduğu söylenemez.

Bu site ile dilerseniz tamamen boş, dilerseniz sol anahtarı olmak üzere çeşitli semboller (ne olduklarını tam olarak bilmiyorum, kusuruma bakmayın :)) ile başlayan müzik kağıtları bastırabilirsiniz. Açıkçası ben ortaokuldayken böyle bir site olsaydı, mutlaka “sol anahtarlı” şeklinden bol bol bastırırdım :)

Siteye erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 
 

Teknovole.com bu bilgiyi size ücretsiz olarak sunmaktadır. Unutmayınız ki dünyadaki en pahalı şey bilgidir. Teknovole.com'un özgür ve özgün yayın yapabilmesi için siz de bu bilgiyi paylaşın!

Yazı Etiketleri


Yazar Foto
Can Sinan Artuç
E-posta
Teknovole.com'un kurucusu 1984 Ankara doğumludur ve bilgisayar mühendisidir. Yazılımla beslenir, tasarımla nefes alır. 2000-2004 yılları arasında NetLIFE, PC LIFE, PCnet ve PC WORLD dergilerinde yazılım editörlüğü yapmış, 2006 yılında üniversitede baskı bilgisayar dergisi çıkartarak üniversite tarihine geçmiştir. Şu anda kendi işinde gece gündüz çalışarak dünyayı kurtardığını sanmaktadır. İlgi alanları arasında yazılım, veritabanı, cloud computing, tasarım, aksiyon figürleri, karikatür ve çizgi romanlar yer alır.

» Toplam 768 yazı yazmış olan yazarın diğer yazıları için tıklayınız

 

Bizi Sosyal Ağlarda Takip Edin

Facebook Twitter Friendfeed Youtube

RSS Kaynakları

Tekno TV

Foto Galeriler

Ortaya Karışık

OKUMANIZI TAVSiYE EDiYORUZ