Geniş Ekran Duvar Kağıtları Paketi

24 May 2009 - 15:53 | yazdı | Comments Off on Geniş Ekran Duvar Kağıtları Paketi | Duvar Kağıtları // Sizin İçin Seçtiklerimiz

Geniş ekran ve kaliteli duvar kağıtları bulmakta zorluk mu çekiyorsunuz? O zaman size birbirinden güzel 30 adet 1920×1200 piksel çözünürlükte duvar kağıdı sunuyoruz!

 
 

geduvarkagitlarikapakPaket içerisinde toplam 30 tane geniş ekran duvar kağıdı, 1920×1200 piksellik çözünürlükte bulunuyor. Pakette yer alan duvar kağıtlarının önizlemesi için yazı sonundaki galeriye bakabilirsiniz. Galeride yer alan önizlemeler, resimlerin orjinal boyutunda değildir. Orjinal ve yüksek çözünürlüklü halleri için dosyayı indirmeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ UYARI: Geniş Ekran Duvar Kağıtları Paketi içerisinde yer alan duvar kağıtları İnternet üzerinden toplanmıştır. Şayet bu duvar kağıtlarından herhangi bir tanesini siz yapmışsanız ve bu şekilde paylaşılmasını istemiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz (belirtilen duvar kağıdını dosyadan kaldırmamız için sizin yaptığınızı kanıtlamanız gerekmektedir). İçerisinde yer alan duvar kağıtlarının kötü örnek oluşturacağını düşünüyorsanız, bu yazıdaki yorum kısmında uyarınızı belirtebilirsiniz. Teknovole.com sanatsal çalışmalar haricinde nü çekimlere ve pornografiye karşıdır. Bu dosyayı indiren kullanıcılar, bu şartları kabul etmiş sayılır.

Geniş Ekran Duvar Kağıtları Paketi’ni indirmek için buraya tıklayınız: Geniş Ekran Duvar Kağıtları Paketi ( 333 kere indirildi ) (Dosya boyutu: 12.2MB)

 
 

Teknovole.com bu bilgiyi size ücretsiz olarak sunmaktadır. Unutmayınız ki dünyadaki en pahalı şey bilgidir. Teknovole.com'un özgür ve özgün yayın yapabilmesi için siz de bu bilgiyi paylaşın!

Yazar Foto
Can Sinan Artuç
E-posta
Teknovole.com'un kurucusu 1984 Ankara doğumludur ve bilgisayar mühendisidir. Yazılımla beslenir, tasarımla nefes alır. 2000-2004 yılları arasında NetLIFE, PC LIFE, PCnet ve PC WORLD dergilerinde yazılım editörlüğü yapmış, 2006 yılında üniversitede baskı bilgisayar dergisi çıkartarak üniversite tarihine geçmiştir. Şu anda kendi işinde gece gündüz çalışarak dünyayı kurtardığını sanmaktadır. İlgi alanları arasında yazılım, veritabanı, cloud computing, tasarım, aksiyon figürleri, karikatür ve çizgi romanlar yer alır.

» Toplam 768 yazı yazmış olan yazarın diğer yazıları için tıklayınız

 

Bizi Sosyal Ağlarda Takip Edin

Facebook Twitter Friendfeed Youtube

RSS Kaynakları

Tekno TV

Foto Galeriler

Ortaya Karışık

OKUMANIZI TAVSiYE EDiYORUZ