Kâğıttan Oyuncaklar

22 August 2009 - 11:34 | yazdı | Comments Off on Kâğıttan Oyuncaklar | Çocuklara Özel Teknoloji // Online Servisler // Sizin İçin Seçtiklerimiz

Çocuğunuzla birlikte Eiffel kulesi ya da tank yapmak ister misiniz?

 
 

Kâğıttan OyuncaklarGünümüz oyuncakları çocukları bir hayli cezp etmeyi başarıyor. Ama ailelerin de bir yanı eski güzellikleri çocuklarıyla paylaşmada kalıyor. Size bugün tavsiye edeceğimiz site ile Bill Gates’in evinden tutun da Taç Mahal’e kadar onlarca maket şablonuna ulaşabilmeniz mümkün. Ya da araba tutkunu ufaklıklar için Alfa Romeo, eski Volkswagen gibi değişik seçeneklere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda seçtiğiniz modelin rengini değiştirebilir ya da siyah beyaz olarak pdf formatında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece istediğiniz modelin evinizdeki yazıcıdan çıktısını almak, kesip birleştirmek ve sonrasında keyifle koleksiyonunuzu seyretmek :)

Site sade ve kolay kullanımıyla sizi zorlamadan işinizi halletmenizi sağlıyor. Seçtiğiniz modelin altında PDF ya da resim formatı şeklinde (JGP, GIF vb.) indirme linki bulunuyor. İsterseniz e-posta yoluyla mesajınızı da ekleyerek en fazla beş arkadaşınıza site üzerinden modelleri yollayabiliyorsunuz.

Siteye ulaşmak için burayı tıklayınız.

 
 

Teknovole.com bu bilgiyi size ücretsiz olarak sunmaktadır. Unutmayınız ki dünyadaki en pahalı şey bilgidir. Teknovole.com'un özgür ve özgün yayın yapabilmesi için siz de bu bilgiyi paylaşın!

Yazar Foto
Seda Öztürk
E-posta


» Toplam 43 yazı yazmış olan yazarın diğer yazıları için tıklayınız

 

Bizi Sosyal Ağlarda Takip Edin

Facebook Twitter Friendfeed Youtube

RSS Kaynakları

Tekno TV

Foto Galeriler

Ortaya Karışık

OKUMANIZI TAVSiYE EDiYORUZ